Олександрійський район
9 громад, 103 бібліотечні заклади

Великоандрусівська сільська громада

1. Великоандрусівська СБ

2. Глинська СБ

3. Григорівська СБ

4. Захарівська СБ

5. Золотарівська СБ

6. Іванівська СБ

7. Калантаївська СБ

8. Микільська СБ

9. Нагірнянська СБ

10. Подорожненська СБ

11. Федірківська СБ

Новопразька селищна громада

1. Новопразька ЦБ

2. Новопразька селищна №1

3. Новопразька селищна № 2

4. Гаївська СБ

5. Пантазіївська СБ

6. Світлопільська СБ

7. Шарівська СБ

Олександрійська міська громада

1. Олександрійська центральна міська бібліотека ім.О.С.Пушкіна

2.Олександрійська ЦДБ

3. Бібліотека-філія №2

4. Бібліотека-філія №3

5. Бібліотека-філія №4

6. Бібліотека-філія №5

7. Бібліотека-філія №6

8. Бібліотека-філія №7

9. Бібліотека-філія №8

10. Бібліотека-філія №9

11. Бібліотека-філія № 10

12. Бібліотека-філія №12

13. Олександрійська ЦРБ

14. Головківська СБФ

15. Ізмайлівська СБФ

16. Піщанобрідська СБФ

Онуфріївська селищна громада

1. Онуфріївська РБ

2. Василівська СБ

3. Вишнівцівська СБ

4. Деріївська СБ

5. Зибківська СБ

6. Камбурліївська СБ

7. Куцеволівська СБ

8. Млинківська СБ

9. Омельницька СБ

10. Павлиська селищна бібліотека

11. Попівська СБ

12. Успенська СБ

Пантаївська селищна громада

1. Бандурівська СБ

2. Диківська СБ

3. Ясинуватська СБ

Петрівська селищна громада

1. Петрівська ЦРБ

2. Петрівська РДБ

3. Петрівська селищна

4. Балахівська СБ

5. Баштинська СБ

6. Богданівська СБ

7. Водянська СБ

8. Володимирівська СБ

9. Зеленська СБ

10. Іванівська СБ

11. Іскрівська СБ

12. Йосипівська СБ

13. Малинівська СБ

14. Маловодянська СБ

15. Новостародубська СБ

16. Олександрівська СБ

17. Олімпіадівська СБ

18. Петрівська СБ

19. Червонокостянтинівська СБ

20. Чечеліївська СБ

21. Луганська СБ

Попельнастівська сільська громада

1. Попельнастівська СБ №1

2. Попельнастівська СБ №2

3. Дівочепільська СБ

4. Добронадіївська СБ

5. Долинська СБ

6. Куколівська СБ

7. Михайлівська СБ

8. Олександрівська СБ

9. Травневська СБ

10. Улянівська СБ

11. Червонокам’янська СБ

12. Щасливська СБ

Приютівська селищна громада

1. Струк. підрозділ КУ «Центр культури і дозвілля» Приютівська ЦБ

2. Структ. підрозділ КУ «Центр культури і дозвілля» Протопопівська СБ

3. Структ. підрозділ КУ «Центр культури і дозвілля» Войнівська СБ

4. Структ. підрозділ КУ «Центр культури і дозвілля» Костянтинівська СБ

5. Струк. підрозділ КУ «Центр культури і дозвілля» Косівська СБ

6. Струк. підрозділ КУ «Центр культури і дозвілля» Лікарівська СБ

7. Струк. підрозділ КУ «Центр культури і дозвілля» Недогарська СБ

8. Струк. підрозділ КУ «Центр культури і дозвілля» Новоселівська СБ

9. Струк. підрозділ КУ «Центр культури і дозвілля» Андріївська СБ

10. Березівська СБ

Світловодська міська громада

1. Світловодська ЦМБ

2. Світловодська ЦДБ

3. Бібліотека-філія №2

4. Бібліотека-філія №3

5. Бібліотека-філія №7

6. Бібліотека-філія №8

7. Власівська селищна

8. Великоскелівська СБ

9. Миронівська СБ

10. Озерська СБ

11. Павлівська СБ