19 травня 2023 року в приміщенні Кіровоградської обласної філармонії відбувся концерт камерного оркестру «Концертіно» з нагоди 50-ї річниці від дня заснування колективу в рамках Всеукраїнського фестивалю «Травневі музичні зустрічі».

Камерний оркестр «Концертіно» Кіровоградської обласної філармонії заснований у 1972 році як камерний оркестр зі студентів та викладачів струнного і духового відділів Кіровоградського музичного училища та музикантів міста (2-й після Київського камерного оркестру в Україні).

Кожен концерт камерного оркестру – яскрава подія в житті справжніх шанувальників мистецтва. Великий творчий потенціал колективу дозволяє охопити багатогранний та різноманітний репертуар від старовинної та класичної музики до джазу та обробок українських народних пісень, сучасною популярної музики.

З нагоди 50-річчя камерний оркестр «Концертіно» дарував глядачам бездоганне виконання музичних номерів. Зокрема, зі сцени звучали: увертюра до опери «Сорока-воровка» Джоакіно Россіні, «Молитва» Василя Барвінського, «Серенада для струнних» Еварда Елгара, частина 1 Симфонії № 40 Амадея Моцарта, Антоніо Вівальді «Весна» концерт в 3 частинах із циклу «Пори року» та ін.

З ювілеєм колектив «Концертіно» привітали заступниця начальника обласної військової адміністрації Катерина Колтунова, голова облради Юрій Дрозд та директор департаменту культури та туризму обласної військової адміністрації Ул’яна Соколенко.