Сьогодні, 19 грудня, в Олександрійському фаховому коледжі культури і мистецтв, відбулось виїзне засідання за участю директора департаменту культури та туризму облвійськадміністрації Уляни Соколенко та директорів закладів культури обласного підпорядкування. В режимі онлайн до засідання мали змогу підключитися керівники структурних підрозділів та працівники закладів культури громад області.

«Культура Кіровоградщини: виклики і пріоритети 2024 року» – такою була тема засідання, під час якого Уляна Соколенко звітувала про діяльність та основні надбання галузі культури у 2023 році. Також свою роботу у 2023 році презентували заклади культури обласного підпорядкування. Учасники засідання обговорили й прийняли рішення щодо пріоритетних напрямів діяльності галузі культури на 2024 рік.