Оголошується набір до Консультативної ради з питань розвитку та функціонування української мови у Кіровоградській області при Кіровоградській обласній військовій адміністрації!

До Консультативної ради запрошуються представники культурної спільної та освіти, науковці, мовознавці, активісти, які активно просувають і популяризують українську мову у суспільстві та готові працювати задля об’єднання українського суспільства, як спільноти вільних та відповідальних людей.

Для того, щоб подати свою кандидатуру необхідно заповнити гугл форму за посиланням

Дедлайн – 25 липня 2023 року включно!

Консультативна рада є постійно діючим колегіальним, консультативно- дорадчим органом при Кіровоградській обласній військовій адміністрації з метою забезпечення вирішення питань, пов’язаних з реалізацією державної мовної політики при здійсненні повноважень органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форми власності, а також в інших публічних сферах суспільного життя.