Прес-анонс персональної виставки творів «Хроніки Перемоги»

Ольги Курської до Дня Української Державності

26 липня 2023 року в Музеї мистецтв буде розгорнуто персональну виставку творів «Хроніки Перемоги» молодої художниці Ольги Курської (м. Черкаси) до Дня Української Державності.

Ольга Станіславівна Курська – талановита молода художниця, яка народилася 16 жовтня 1990 року в м. Черкаси. Початкову художню освіту отримала в дитячій художній школі імені Д. Нарбута. Закінчила у 2014 році Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Образотворче мистецтво», здобувши кваліфікацію магістра образотворчого мистецтва, викладача образотворчого мистецтва (з відзнакою).

Пані Ольга – багатогранна особистість в усіх проявах: художниця, викладачка мистецьких дисциплін у школі мистецтв, ілюстраторка дитячих і дорослих книжок, учасниця численних міських, обласних, всеукраїнських виставок та пленерів, співорганізаторка міських конкурсів дитячого малюнка, організаторка, учасниця та переможниця різноманітних боді-арт показів, волонтерка та ін. Вона займається також стінописом, батиком, писанкарством, виготовляє гобелени, займається аквагримом, боді-артом, арт-терапією.

Персональна виставка черкаської художниці «Хроніки Перемоги» – це замальовки, скетчі, картини, певні рефлексії на ключові події війни, виконані у різних техніках та стилях. Кожна робота пропущена через душу, має свою історію й зміст. Матусі України, понівечені поля Харківщини, бавовнятко, кіт з Бородянки, привид Києва, пес Крим і Патрон, розстріляні паркани в Бучі, Маріупольський драмтеатр, український борщ: історії, що народилися з 24 лютого і по сьогодні стали сюжетами для 57 картин Ольги Курської. Із цих сюжетів, власне складається наше сьогоднішнє життя, яке невдовзі стане історією нашої боротьби за Державу Україну.