26 січня 2022 року в Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Є.Маланюка відбулася презентація книги письменниці, дипломантки премії Національної спілки письменників України імені Максиміліана Кирієнка-Волошина, Міжнародного літературного конкурсу рукописів прози накращу книжку року «Крилатий Лев» Олени Баранової (творчий псевдонім – Елеонора Бєльська) «Корида».

Книга була видана за кошти обласного бюджету Кіровоградської області, в рамках реалізації Комплексної програми сприяння розвитку громадянського суспільства, інформаційної сфери та книговидання у Кіровоградській області на період до 2026 року.

На заході були присутні заступник голови Кіровоградської ОДА Андрій Лісота, який звернувся до письменниці з вітальним словом і побажанням нових творчих успіхів, директорка департаменту культури та туризму Кіровоградської ОДА Ул’яна Соколенко, представники творчої інтелігенції, громадськості та засоби масової інформації.

В програмі презентації:

  • презентація буктрейлеру до книги «Корида»;

  • музичні виступивід викладачів Кропивницького музичного фахового коледжу та лауреатів міжнародних конкурсів Анастасії та Олександра Безай;

  • спілкування з письменницею Елеонорою Бєльською;

  • автограф-сесія та продаж книг.