У День української писемності та мови в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Чижевського, з 11.00 до 12.00 народна артистка України Ада Роговцева диктуватиме текст радіодиктанту. Він звучатиме по всій країні на хвилях Українського радіо та Радіо Культура, транслюватиметься на телеканалах та діджитал-платформах Суспільного Мовлення, а також в мережах «Фейсбук» та «Ютуб».

Чекаємо в бібліотеці людей різних професій, студентство, молодь, школярів. До речі, всі читальні Кіровоградщини цього дня, о цій годині запрошують охочих перевірити себе на знання рідної мови.

В час, коли ворог плюндрує нашу землю, намагається нищити все – і економіку, і культуру, і українську книжку, об’єднаймося навколо одного з найголовніших українських скарбів – нашої рідної мови!

Департамент культури та туризму ОДА.