Сьогодні, 09 липня 2024 року у КЗ «Центральноукраїнський обласний краєзнавчий музей” відбулась знакова подія – презентація нового грантового проєкту «Музей для всіх» команди обласного краєзнавчого музею, який став переможцем програми «Культура без бар’єрів» Українського культурного фонду‼️.

Захід відбувся за участі директора департаменту культури та туризму облвійськадміністрації Уляни Соколенко, першого заступника голови Кіровоградської обласної ради Юрія Семенюка, музейників, засобів масової інформації, громадськості.

Головна місія та завдання проєкту «Музей для всіх» – створення безперешкодного інноваційного та інтерактивного музейного простору для усіх категорій населення, насамперед для людей з інвалідністю, маломобільних груп та осіб з особливими освітніми потребами, які потребують постійної підтримки та сприяння розвитку їх особистості, поліпшення якості та рівня життя у громаді, зокрема шляхом вільного доступу до споживання культурно-мистецьких продуктів.

Безбар’єрність відкриває можливості як для навчання та інтелектуального розвитку, так і розваг та взаємодії для всіх відвідувачів музею! Таким чином, завдяки реалізації проєкту «Музей для всіх» Центральноукраїнський обласний краєзнавчий музей стає важливим місцем, своєрідною локацією, де створюється справді доступне та комфортне середовище для людей з інвалідністю, для їх активного залучення до участі у культурному житті та покращення ментального здоров’я.

Щиро вітаємо колег з таким яскравим успіхом💥! Нових вам перемог і втілення найамбітніших планів! Разом до нашої спільної української Перемоги!

Центральноукраїнський обласний краєзнавчий музей

Український культурний фонд