14 жовтня 2023 року обласне свято «Молюсь за тебе, Україно» вперше відбулось у Храмі Успіння Пресвятої Богородиці Православної Церкви України в м. Кропивницькому.

15 світських та церковних колективів з багатьох куточків Кіровоградщини, численні шанувальники духовного співу об’єдналися в спільній пісенній молитві за долю нашої країни.

Заступниця начальника обласної військової адміністрації Катерина Колтунова у своїй промові наголосила, що це єднання сьогодні є особливо важливим, адже в українському церковному співі, як і в народній пісні, міститься «генетичний код» самоусвідомлення нації.

Майстри обласного творчого об’єднання “Дивосвіт” представили роботи на духовну тематику на виставці “Торжество благодаті, сумління, таланту”, місцеві художники – власні роботи. Також на подвір’ї храму були розміщені світлини загиблих та зниклих воїнів 34 батальйону 57 бригади.

Директор департаменту культури та туризму облвійськадміністрації Уляна Соколенко подякувала колективам за збереження духовного співу і традицій та вручила дипломи.

Злетіла в небо щира молитва за свободу України, за її воїнів – Героїв, за сьогодення і майбутнє нашої незламної держави. Віримо, що могутня сила молитви і мистецтва сьогодні ще на крок наблизила нашу Перемогу.