22 травня 2023 року, з нагоди відзначення 162-ї річниці від дня перепоховання українського поета, художника, мислителя Тараса Григоровича Шевченка, відбулося покладання квітів до пам’ятника Т.Шевченку.

22 травня – важлива дата для кожного українця. У цей день 1861 року прах Тараса Григоровича Шевченка, згідно з його заповітом, було перепоховано в Україні, на Чернечій горі поблизу Канева.

Під час покладання квітів прозвучала поезія Великого Кобзаря та авторські вірші у виконанні Надії Гармазій, Олени Трибуцької, Олени Баранової, Оксани Іванишіної, Олени Надутенко, Любові Смоляк, Григорія Клочека та Миколи Барабулі.

Захід відбувся за участю директора департаменту культури та туризму облвійськадміністрації Ул’яни Соколенко, начальника управління культури та туризму Кропивницької міської ради Анни Назарець, літераторів області, студентської молоді та громадськості.