«Покровський ярмарок» – це неповторна самобутність центральної України. Тут кожен охочий зможе придбати сувеніри та вироби майстрів з усіх куточків України, відвідати виступи народних колективів та майстер-класи, посмакувати різноманітними стравами кухонь народів світу на фестивалі вуличної їжі «Єлисавет Смак Fest».

Гостей ярмарку зустрічатимуть креативні арт-інсталяції та розмаїття селфі-зон.
Ярмарок традиційно проходить у межах Міжнародної агропромислової виставки «AGROEXPO», що відбудеться вже зовсім скоро – з 29 вересня по 2 жовтня за адресою: м. Кропивницький (Кіровоград), вул. Перша виставкова (Мурманська), 8.

Варто зазначити, що «AGROEXPO» входить до 10-ки найбільших агропромислових виставок Європи. Виставкова площа комплексу має рекордні для України розміри та складає 125 000 м², а її відвідувачами стають понад 40 тисяч осіб щорічно, демонструючи стабільну позитивну динаміку.

Гості виставки мають змогу відвідати експозиції та демонстраційні покази провідних вітчизняних і закордонних виробників сільськогосподарської техніки, спеціалізовану експозицію “Тваринництво”, виставку легкових автомобілів «Autoland», долучитись до тест-драйвів кросоверів та позашляховиків, а також багато іншого.