11 квітня 2024 року, відбулось перше засідання обласної атестаційної комісії з атестації педагогічних працівників закладів освіти сфери культури області в департаменті культури та туризму обласної військової адміністрації, персональний склад якої затверджено наказом департаменту культури та туризму облвійськадміністрації від 11 квітня 2024 року № 53.

На засіданні обласної атестаційної комісії з атестації педагогічних працівників закладів освіти сфери культури області було обрано заступника голови та секретаря обласної атестаційної комісії з атестації педагогічних працівників закладів освіти сфери культури області, схвалено дату проведення засідання з атестації педагогічних працівників у 2024 року та визначено адресу електронної пошти для подання атестаційних документів.

Департамент культури та туризму облвійськадміністрації приймає атестаційні заяви до 22 квітня 2024 року (включно) в електронній ([email protected]) або в друкованій формі за адресою: 25022, м. Кропивницький, Площа Героїв Майдану, 1.